Великодня веселка

розміщено в: Без категорії | 0

У Галереї мистецтв культурно-просвітницького центру відбулось відкриття виставки та нагородження переможців дев’ятнадцятого міськрайонного конкурсу «Великодня веселка», організованого Ковельською дитячою художньою школою ім. Андроника Лазарчука за сприяння відділу культури.

У конкурсі взяло участь 263 юних художника, які представили понад 350 майстерно виконаних малюнків, писанок та декоративних композицій на пасхальну тематику.

Красу Великоднього свята діти показали з допомогою фарб, своєї уяви та набутих знань, передавши українські традиції за допомогою художніх засобів. Окрім малюнків, на виставці представлені писанки, крашанки, аплікації та інші вироби декоративно-прикладного мистецтва.
Учасників конкурсу та численних відвідувачів виставки зі світлим святом Великодня привітав міський голова Олег Кіндер. Подякував юним художникам за гарні роботи, які викликають захоплення, дарують радість і нагадують яскраву веселку, побажав творчих успіхів, натхнення та нових творчих досягнень.

Висловила своє захоплення творчістю майстрів пензля голова правління Волинського обласного благодійного фонду «Майбутнє Волині» Галина Голубович. Голова журі конкурсу, директор художньої школи Олена Цьомик зауважила, що кожного року перед журі стоїть досить важке завдання, адже кожна робота заслуговує на увагу і варта нагороди. Наставниця юних митців переконана, що конкурс «Великодня веселка» набуває усе більшої популярності серед дітей та спонукає їх до пошуку нових ідей, вдосконалення своєї майстерності, виховує волю до перемоги.

Журі конкурсу відзначило грамотами і подарунками дев’яносто двох учасників конкурсу. Переможцями у різних вікових категоріях визнано: Людмилу Ганюк, Марину Данилюк, Мирославу Крайнік, Софію Попіку, Валерію Швець, Анастасію Усач, Маргариту Білецьку.

За оригінальне патріотичне трактування теми нагороджений Богдан Дмитрук. Також нагороджено троє кращих наймолодших учасника віком 5-6 років. 50 конкурсантів отримали відзнаку за високий рівень виконання творчої роботи. 13 юних художників нагороджені за активну участь в конкурсі.
Організатори «Великодньої веселки» висловлюють подяку меценатам: Волинському обласному благодійному фонду «Майбутнє Волині» та його засновнику Івану Васильовичу Омелянюку та іншим.

Залишити відповідь