Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу іменних стипендій від Фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна»

12177150_642372902569043_474649291_o24 жовтня о 14.00 у культурно-просвітницькому центрі м. Ковеля, що на Волині  відбулися урочистості з нагоди підбиття підсумків всеукраїнського  конкурсу іменних стипендій від фонду Івана Омелянюка  «Майбутня Волинь -Україна».

Колектив фонду з радістю хоче привітати  Олександра Субцельного, Аліну Луцюк, Аліну Слободян, Богдана Олійника, Андрія Шевчика, Євгенію Вотякову,  Андрія Вейну, Олену Шитлюк,  Вероніку Главацьку,  Анастасію Сарапіну, Ольгу Бакун, Катерину Масловську та  Владислава Ільчука, що стали  цьогорічними переможцями конкурсу.

До розгляду приймалися заявки від студентів першого курсу вищих навчальних закладів  денної форми навчання. Конкурсна комісія за критерієм академічної успішності (результатів ЗНО та середнього балу атестату), соціальної активності та вмотивованості конкурсантів визначила перелік  із 10 фіналістів та 3 додаткових стипендіатів, яким буде виплачуватися щомісячна фінансова допомога у розмірі 1100 грн.

Присутні на урочистій церемонії нагородження підприємці з м. Ковеля Олена Місюра та Алла Уніга не залишилися байдужими і вручили  по 1000грн  фіналістам конкурсу Вікторії Райниш та Оксані Кльоц.

Ми переконані, що підтримка обдарованої молоді – це один з перших кроків до побудови успішної, розвиненої країни. Шановні меценати, не лишайтеся осторонь, долучайтеся до наших ініціатив, можливо саме вашої підтримки потребує майбутній український Білл Гейтс.

 

Залишити відповідь