Літо..канікули…розваги і гарт!

розміщено в: Publications, Публікації | 0

На мальовничому березі славного озера Світязь розташований Міжобласний наметовий національно-патріотичний табір “Волинська сІч”,який розпочав свій черговий сезон Тут пізнають історію,культуру,традиції українського народу.Тут справжній козацький побут і виховання.Разом з оздоровленням юні козаки і козачки набувають лицарського духу,набувають гармонії моральної,укріплюють фізичну форму і ….забувають про гаджети.Повне перезавантаження, відпочинок !
-Бойовий гопак
-Стрільба з луків та гвинтівок
-Майстер-класи з ковальства, писанкарства, козацької кулінарії, миловаріння
-Туризм, походи до лісу, травознавство
-Козацькі забави, ігри, спортивні заняття (футбол, волейбол, настільні ігри та інше)
-Медична підготовка
-Плавання в озері, човнова справа, риболовля
-Перегляд та обговорення історично-патріотичних фільмів
-Лекції на різні теми і цікаві зустрічі ,а також купання в чудових водах Світязя -такий неповний перелік занять у таборі.
Навколо вечірньої ватри ведуться неспішно розмови про любов до України і української мови,її історію і традиції,проводяться численні майстер-класи.Цікаві ігри,розваги і зустрічі .Тут плекається гордість за свою країну і свій народ,його майбутнє.Тут плекається і гартується еліта нації.
Саме тому БФ Івана Омелянюка “Майбутня Волинь-Україна” з початку створення табору (понад 15 років) підтримує його і бажає успішного сезону та нових ідей і їх чину в ім”я України.

Залишити відповідь