Повір у себе!

розміщено в: Публікації | 0

Особливий лист надійшов від ГО “Спарта” м.Ковеля до Фонду.В ньому Подяка засновнику БФ Івану Васильовичу Омелянюку за добродійну турботу та вагомий внесок у розвиток адаптивного фізичного виховання та спорту серед дітей та молоді з інвалідністю.
Керівник ГО “Спарта Валерій Дружинович висловлює найщирішу вдячність за багаторічну підтримку ГО “Спарта”.В 2019 році виповнюється 10 років ,як БФ Івана Омелянюка вперше протягнув свою руку підтримки цій організації. З допомогою фонду створено та укріплено матеріальну базу організації,метою якої є фізична реабілітація та адаптивний спорт дітей та молоді з інвалідністю.
Свою діяльність організація починала з клубних “Веселих стартів,реабілітаційно-оздоровчих фестивалів “Уроки доброти”,а наразі її вихованці щороку успішно виступають на Всеукраїнських спартакіадах дітей з порушенням опорно-рухового апарату “Повір у себе!”,чемпіонатах України,міжнародних змаганнях у Польщі,Білорусі.
Вихованці організації виросли до рівня молоді необмежених фізичних можливостей-паралімпійців!
Тільки за останні два роки Ксенія Токар та Денис Остапчук стали чемпіонами Європи та призерами Кубку світу з Пара пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату атлетів до 20 років.Станіслав Самолюк та Дмитро Герез-переможці Кубку світу з Пара академічного веслування.Зараз вони готуються до чемпіонатів світу в 2019 році в складі національних збірних України,де є можливість вибороти путівки на Паралімпійські ігри 2020 року в Токіо. (Японія).
Хочеться побажати успіхів в тренуваннях та перемог у спорті на всіх рівнях,а особливо на міжнародній арені наполегливим спортсменам ГО “Спарта”.Нехай дух патріотизму,любов до України піднімає стяг перемог на Вашу честь.

Залишити відповідь