До 7 жовтня продовжено термін прийому заявок на КОНКУРС на здобуття стипендії фонду «Майбутня Волинь-Україна»

розміщено в: Архів | 0

Конкурс проводиться серед старшокласників та студентів першого курсу денної форми навчання всіх областей України за організаційної підтримки Волинського обласного та Ковельського міського управління освіти.

Мета конкурсу: Допомогти обдарованим дітям із  малозабезпечених сімей здобути вищу освіту і реалізувати свій потенціал у житті.

Організацію проведення конкурсу, залучення додаткових благодійників, іменами яких будуть називатись стипендії, забезпечує Правління (Виконавчий комітет) фонду.

Правління створює конкурсну комісію із 3 членів Правління та 7-8 експертів у галузі освіти, оголошує результати конкурсу та контролює досягнення переможців у навчанні.

Правління самостійно проводить конкурсний відбір на підготовчий курс (30-40 кращих учнів випускних класів Волинської області із малозабезпечених сімей, що проявили високий та достатній рівень знань, займають високі місця на олімпіадах, прагнуть до самовдосконалення, мають активну суспільно-громадську і патріотичну позицію.

Підготовчий курс для старшокласників

Подача заяв (виключно в електронній формі) на підготовчий курс приймається з 1 вересня до 1 жовтня поточного року. Результати конкурсу оприлюднюються до 14 жовтня. Конкурсний відбір учнів проводиться відкрито із запрошенням представників засобів масової інформації.

Подача заявок на підготовчий курс встановленої форми (додаток №1) висилається до Правління за електронною адресою bfondmv@gmail.com Заявки можуть надаватися індивідуально, а також від імені педагогічних рад шкіл.

На підставі рішення Правління після проведення підсумків конкурсу переможцям надається виписка із протоколу на право отримання методичної допомоги  та матеріальної (у разі крайньої потреби). Методична допомога проводиться як правило on-line та на семінарах у м. Ковелі не менше одного разу в 3 місяці протягом року.

Учні, які потрапили на підготовчий курс надсилають звіт по закінченню навчального семестру згідно з додатком №2.

 

Умови та критерії призначення іменних студентських стипендій фонду «Майбутня Волинь-Україна»

Стипендії призначається студентам, незалежно від місця проживання, після зарахування їх у вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, всіх спеціальностей денної бюджетної форми навчання, які мають досягнення в навчанні, суспільно-корисній, волонтерській роботі та спорті.

Стипендія призначається за встановленою квотою: від 10 іменних  стипендій для студентів із малозабезпечених сімей за результатами незалежного оцінювання, успішності в школі, активної суспільно-патріотичної позиції.

Стипендія фонду «Майбутня Волинь-Україна» виплачується в сумі від 1000 гривень виключно на банківську картку щомісячно  протягом 1 курсу навчання.

Позбавлення або призупинення виплати стипендії може бути здійснено за рішенням правління Фонду у випадку порушення стипендіатом навчальної дисципліни, вчинку, що не сумісний зі статусом студента, у разі виїзду за кордон, відрахування із числа студентів, не надсилання щомісячного звіту згідно з додатком №4.

Студенти першого курсу вищих навчальних закладів України денної форми навчання, які бажають одержати стипендію подають заявки до правління Фонду за відповідною формою (додаток №3).

Конкурс на одержання іменних студентських  стипендій Фонду «Майбутня Волинь-Україна» проводиться з 1 по 10 жовтня поточного року. Прийом заявок в електронній формі, згідно з встановленою формою (додаток №3) приймаються з 20 серпня по 30 вересня 2015 року.

Конкурсний відбір проводиться відкрито із запрошенням представників ЗМІ.

На підставі рішення конкурсної комісії  переможцям конкурсу надається Сертифікат про присвоєння іменної стипендії, який вручається на урочистій церемонії.

Додатки:

Додаток_1_заявка_учня

Додаток_2_звіт_учня

Додаток_3_заявка_студента

Додаток_4_звіт_студента

 

 

Залишити відповідь