УСПІШНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

розміщено в: Publications, Публікації | 0

У БФ ” Майбутня Волинь-Україна” втішені результатом допомоги захисникам Вітчизни.Родини ,які перебували в Боснії і Герцоговині на морально-психологічній реабілітації-повернулися додому.Які ж враження привезли з собою наші родини з мальовничого Меджигір’я?
Дорога далека та важка, автобусом довелося долати не одну сотню кілометрів, проходити не один митний контроль. Але повірте, це варте тих вражень та пережитих емоцій, які і донині переповнюють їхні серця! У них щасливі та сяючі обличчя! Сім’ї , які побували на реабілітації, особливі і мають свої історії пов’язані з війною, свій біль, страждання та страхи. Тому, кожен взяв для себе від поїздки все, чого не вистачало у серці, у стосунках, у поглядах. Ось деякі фрази, що звучали з їх вуст : ” Ми стали розуміти один одного, стали ближчими”, “Мій чоловік почав відкриватися мені і людям”, “Потрібно молитися серцем!”, ” Коли давали обітниці один одному, по тілі бігали мурашки і ми плакали”, “Ми не відчували втоми, лише легкість та душевний спокій”, “Зрозуміли, що кожен день, це нові можливості” , “Там всі люди посміхаються, у них світяться лиця!” , ” Важливо навчитися прощати один одному” …


На перший погляд ніби звичайні слова, але це результат відпочинку і реабілітації.Нехай все у цих родинах складається гармонійно.Які приємні відчуття у благодійників та організаторів , причетних до цієї важливої справи.Добрі справи робити легко .Нехай світ наповнюється добром!

Залишити відповідь