ІВАН ОМЕЛЯНЮК:ЖИТТЯ ЗА ДВОХ.

розміщено в: Publications, Публікації | 0

У Київському видавництві “Ярославів Вал” вийшла книга Ніни Горик “Іван Омелянюк :життя за двох”.
Біографічна повість,як оберіг родинної пам”яті, вшанування брата Івана Омелянюка-старшого,розстріляного 23 червня 1941 року у Ковельській в”язниці за любов до України та історія життя і становлення Івана Омелянюка -молодшого.
У передмові до книги написано:”Історія про те,як людина зуміла зробити себе,ставши успішним підприємцем,визнаним у світі фахівцем-радіоелектроніком та відомим доброчинцем і патріотом.Одначе це історія ще й про те,як можна берегти родинну пам”ять живучи за двох-за себе і за брата.
Іван Омелянюк -молодший прийшов у світ через рік після мученичеської смерті Івана Омелянюка-старшого за дивним пророцтвом,яке явилося у сні їх матері.
З цього дещо містичного факту з життя двох братів починається опис життя родини.Історія,яка віддзеркалює долю цілого краю.”
БФ “Майбутня Волинь-Україна” щиро вітає з виходом книги засновника і фундатора фонду Івана Васильовича Омелянюка. Зичимо доброго здоров”я та Божого благословення на Многі Літа! Нехай книга стане прикладом любові до родини, рідного краю і України.


Висловлюємо щиру вдячність автору книги п.Ніні Горик за велику плідну працю .Нехай Господь дарує здоров”я,натхнення і своє благословення !

Залишити відповідь